Blau & weiß aus Tradition / modrá a bílá z tradice
Blau & weiß aus Tradition /modrá a bílá z tradice

Vítáme vás!

Dobrý den milé děti, milí rodiče,

 

jsme rádi, že se zajímáte o náš klub. Nacházíte se na stránkách oddílu dětí a mládeže D.F.C. Prag; klubu, který byl znovu založen v roce 2016 a opírá se o dlouhou a úspěšnou tradici. Ačkoli se cítíme být zavázáni starými hodnotami původního D.F.C. Prag, je náš klub moderně organizovaným projektem pro dnešní děti a dorost.

 

Mezitím se opět mluví o DFC! Poslechněte si sami, co jiní o nás říkají, v tomto případě rekordman vstřelených gólů českého národního týmu, Jan Koller:

 
 

Za pomoci pedagogů třech německých škol v Praze, kvalifikovaných trenérů a vyškolených odborníků nabízíme pestrou a všestrannou nabídku kolem fotbalu.

 

Důležitým úkolem je pro nás také ovládání stresu, tlaku na čas, tlaku na výkony, dynamicko-skupinové procesy s ostatními dětmi či také tělesné a mentální zdraví našich členů. Aby se u nás cítili dobře i ti úplně nejmenší a jejich rodiče dobře zvládali organizaci jejich aktivit a termínů, není u nás účast na trénincích a zápasech povinností, nýbrž ctí u dětí do ročníku narození 2007.

 

V případě dotazů jsme Vám k dispozici s individuálními informacemi či radami. Děkujeme za Váš zájem a těšíme se brzy na shledanou. Váš tým DFC Prag. 

 

Při aktuální příležitosti: