Blau & weiß aus Tradition / modrá a bílá z tradice
Blau & weiß aus Tradition /modrá a bílá z tradice

Deutscher Fussball-Club Prag z.s.

 

c/o Giese & Partner Rechtsanwälte

Palac Myslbek, Ovocný trh 1096/8

CZ – 110 00 Praha 1

 

Všem členům DFC Prag

 

 

 

Praze dne 15.03.2020

 

 

Informace

Koronavirus

 

 

Milí sportovci a členové DFC, vážení rodiče,
 
vývoj v posledních několika dnech ohledně celosvětové pandemie COVID-19 (koronavirus) vás jistě zasáhl stejně překvapivě jako nás v DFC. V současné době se všichni potýkáme s nejistými časy.
 
V důsledku nedávných, zásadních vládních opatření považuje německý fotbalový klub DFC Prag za zodpovědné postupovat v souladu těchto opatření. Zdraví našich sportovců a přátel je pro nás na prvním místě.
 
Představenstvo DFC se proto po konzultaci s naším sportovním managementem rozhodlo v současné době pozastavit tréninky všech našich týmů. Toto nařízení platí do konce mezinárodní přestávky stanovené UEFA, tj. do 31. března 2020, včetně. Situace bude poté přehodnocena. Neustále jsme v úzkém kontaktu s českými a pražskými fotbalovými asociacemi, školami, státními úřady a dalšími pražskými kluby.
 
Protože chceme během této nucené přestávky udržovat úzký kontakt s našimi členy, jsou kdykoli k dispozici váš hlavní trenér René Drtina, představenstvo DFC a asistentka představenstva, paní Míla Plátková (mila.platkova@dfcprag.com), aby zodpověděli vaše dotazy a návrhy. Kromě toho bude pan Drtina v příštích několika dnech organizovat formát pravidelné elektronické komunikace s dětmi, aby úzká soudržnost mezi sebou pokračovala. Společně překonáme tyto bouřlivé časy!
 
Srdečně vám přejeme: zůstaňte zdraví!
 
Se sportovním pozdravem
 
 
Představenstvo DFC Prag

 

Aktuelles vom DFC

 

Veškeré denně aktualizované zprávy o našem DFC, informace k tréninkům a hernímu provozu v budoucnu naleznete na Facebook stránce DFC Praha.