Blau & weiß aus Tradition / modrá a bílá z tradice
Blau & weiß aus Tradition /modrá a bílá z tradice

Praze dne 07.03.2022

 

 

Praze dne 11.02.2021

 

 

DFC Praha - 125 let

 

Německý fotbalový klub Praha slaví 28. května 125. výročí. Příběh úspěchu našeho klubu začal v roce 1896. Až do nuceného rozpuštění v roce 1938 byl DFC jedním z nejsilnějších klubů v kontinentální Evropě. Klub mohl být obnoven až v roce 2016. 

U příležitosti dne založení plánujeme několik fotbalových zápasů na září. Především se však v současné době vyrábí filmový dokument, který přitažlivě přitahuje historii a současnost klubu. Ve střednědobém horizontu by měla být vytvořena i klubová kronika.

 

 

125 years DFC Prague

 

On May 28, the German Football Club Prague will be celebrating its 125th anniversary. The success story of our club began in 1896. Until its forced dissolution in 1938, the DFC was one of the strongest clubs in continental Europe. It was only in 2016, when the club was re-established. 

On the occasion of the original founding day, we are planning some football matches for September. Above all, a film documentary is currently being produced that relates to the past and present of the club in an appealing way. In the medium term, we are also aiming at creating a club chronicle.

 

Aktuelles vom DFC

 

Veškeré denně aktualizované zprávy o našem DFC, informace k tréninkům a hernímu provozu v budoucnu naleznete na Facebook stránce DFC Praha.