Blau & weiß aus Tradition / modrá a bílá z tradice
Blau & weiß aus Tradition /modrá a bílá z tradice

DFC Health Club

U dětí a dorostu pozitivně ovlivňuje pravidelný pohyb jejich fyzický a psychický vývoj. Ale ne všechny děti reagují na tělesnou zátěž a kondiční trénink stejně. Při tréninku nebo při zápase se mohou díky určitému kolísání výkonnosti projevit rozdíly ve stavbě kostí a pohybového aparátu, problémy s chodidly nebo vrozené či získané omezení funkčnosti některého vnitřního orgánu. Jsou to důležité signály, které musíme rozpoznat.

 

V této oblasti nám pomáhá zkušený pediatr. Čas od času pozoruje děti ve fázích tělěsné a maxilmální fyzické zátěže a vyhodnocuje možné relevantní signály. Předáním důležitých dat, informací a upozornění rodičům tak napomáhá k dalšímu sledování či řešení zjištěného problému ze strany ošetřujícho lékaře jejich dítěte. V případě infektů či menších obtíží či úrazů nabízí na přání rady a návody na rychlou rekonvalescenci a pomalé a kontrolované opětovné zahájení tréninku.

 

Navíc nabízíme semináře první pomoci pro děti a dospělé v oblasti sportu, venkovních aktivit i běžného života. Zde se trénuje také komunikace s policií a záchrannými složkami v případě nouzové situace.

 

Našim dětem může pomoci v zacházení se strachem či najít řešení v krizové situaci také anonymní nouzová služba pro poradenství v oblasti školní a sportovní psychologie (nouzová linka). 

 

 

Nabídka: min.1-2 konzultace / pololetí, v případě potřeby trenér

Dostupnost: pouze pro členy DFC

Cena: zahrnuta ve členském příspěvku

 

MUDr. Alexandr Brezina

MUDr. Brezina ist praktizierender Pädiater, langjähriger Rettungsarzt und ärztlicher Begleiter internationaler archäologischer Expeditionen 

info@dfcprag.com